Призначення та застосування карбаміду!

Якщо вам потрібно карбамід купити, тоді пропонуємо ознайомитись з інформацією яку ми для вас підготували. Компанія «Система Оптимум» завжди піклується про своїх клієнтів, тому ми підготували для вас статтю про призначення та застосування карбаміду!

Карбамід - це хімічна сполука, діамід вугільної кислоти. Виглядає вона, як безбарвні кристали без запаху, що розчиняються у воді, рідкому аміаку й етанолі. Технічна сечовина є кристалами білого або жовтого кольору. Чиста сечовина містить понад 46 % азоту.

Карбамід – це мінеральне добриво, хімічна формула якого має вигляд (NH2) 2CO. Сечовина, інша назва карбаміду, непогано розчиняється в сірчистого ангідриду, рідкому аміаку і в воді. Отримують сечовину шляхом синтезу з аміаку і вуглекислого газу при температурі близько 150 градусів вище нуля. Крім застосування в якості добрива сечовина використовується і в харчовій промисловості – зазвичай як харчова добавка під номером Е-927, найбільш часто така добавка застосовується в різних жувальних гумках.

Застосовується в системах удобрення в усіх ґрунтово-кліматичних зонах як в основне внесення, так і для   підживлення. Більш ефективно карбамід слідує використовувати під культури з довгим вегетаційним періодом. У ґрунті амідна форма трансформується в аміачну, а пізніше - в нітратну. Процеси амоніфікації та нітрифікації  відбуваються повільно, за температур + 20°С і більше, тому азот з карбаміду більш рівномірно засвоюється рослинами впродовж вегетації - пролонгована дія добрив.  Амідний азот не вимивається з ґрунту, його втрати - зовсім мінімальні.

Карбамід вважається кращою формою азотних добрив для позакореневих підживлень рослин, оскільки не обпікає листя і здатний поглинатися ними у вигляді цілої молекули, без розкладання. Вже через 48 годин після обприскування карбамідом, азот виявляється в складі білка рослин.

Карбамід отримують синтезом з аміаку і діоксиду вуглецю (CO2) при високому тиску і температурі. Для поліпшення фізичних і хімічних властивостей кристалічну сечовину гранулюють. Гранули для зменшення злежуваності покривають тонкою плівкою жирової добавки.

У нафтовій промисловості сечовина необхідна для видалення з палива та олій парафінових речовин, а також для очищення диму з труб котелень, заводів з утилізації сміття й теплових електростанцій від оксидів азоту.

Компанія «Система Оптимум» завжди рада новим та постійним клієнтам. Основний товар, який ми реалізуємо, хімічні речовини та сполуки. Наша компанія завжди дотримується техніки безпеки при транспортуванні товару. Зробити замовлення можна за активним посиланням!