Що таке аскорбінова кислота? Де вона використовується?

Аскорбінова кислота відома людям як вітамін С - це водорозчинний вітамін, який природним чином присутній в деяких продуктах харчування, додається до інших і доступний на продаж як дієтична добавка.  Люди, на відміну від більшості тварин, не здатні ендогенно синтезувати вітамін C, тому він є важливим харчовим компонентом. Аскорбінова кислота купити можна в компанії "СИСТЕМА ОПТИМУМ".

Цінність і дієвість цього вітаміну підтверджують численні дослідження. Він є ефективним антиоксидантом і знижує шкідливий уплив ультрафіолету на шкіру та в такий спосіб захищає її від фотостаріння. Аскорбінова кислота стимулює синтез колагену та еластину, тому вона є антивіковим компонентом. Ще одна вагома перевага аскорбінової кислоти, те що вона висвітлює шкіру, також її часто використовують для боротьби з гіперпігментацією та акне.

Аскорбінова кислота швидко всмоктується, переважно в дванадцяти палій та порожній кишках. Вже через 30 хвилин після прийому вміст аскорбінової кислоти у крові помітно збільшується, починається її поглинання тканинами організму. При цьому вона спочатку перетворюється вдегідроаскорбінову кислоту, яка без енерг етичних витрат проникає крізь клітиннімембрани та швидко відновлюється в клітині.

Основні функції аскорбінової кислоти:

  • антиоксидантна;
  • синтезує колаген;
  • синтезує карнітин;
  • синтезує нейромедіатори;
  • детоксикація і виведення хімічних речовин;
  • модуляція імунітету;
  • розклад і виведення холестерину;
  • сприяє абсорбції заліза;
  • захищає фолати і вітамін Е від окиснення і підтримує ці вітаміни в активній формі;
  • контроль рівня гістаміну в крові.

Рекомендації щодо прийому аскорбінової кислоти та інших поживних речовин містяться в рекомендаціях із харчування - DRI, розроблених Радою з питань харчування при Інституті медицини Національних академій.  DRI  – загальний термін для набору референтних значень, які використовуються для планування та оцінки споживання поживних речовин здоровими людьми.  Ці значення, що залежать від віку та статі.

Овочі та фрукти – найкращі джерела аскорбінової кислоти.  Цитрусові фрукти, помідори та томатний сік, картопля, також джерела аскорбінової кислоти.  Інші продукти, багаті аскорбіновою кислотою, включають червоний і зелений перець, ківі, брокколі, полуницю, брюссельську капусту та дині.  Хоча вітамін С природним чином не присутній у зернах, його додають у деякі збагачені крупи для сніданку.

Компанія "СИСТЕМА ОПТИМУМ" імпортує хімічну продукцію різних провідних виробників Азії, Америки та Європи. На нашому сайті ви зможете придбати всі необхідні хімікати. Також, за активним посиланням ви зможете дізнатись багато важливої інформації про наш товар. Зробити замовлення можна заповнивши онлайн-форму, або за номером телефону вказаним в розділі контакти!