Кислота борна порошок: використання у саду та городі!

Борна кислота  - це біла кристалічна порошкоподібна речовина, яка добре розчиняється у воді температури значно вищої від кімнатної. Кислота борна порошок широко застосовується в різних сферах: від використання у галузях виробництва скла, кераміки та цементу до хімічної промисловості. Досвідчені дачники поважають борну кислоту за інше, адже вони знають про те, що ця речовина здатна принести велику користь рослинам. Саме цього елементу потребує рослина (хоч і у невеликій кількості).

Борна кислоти володіє властивістю насичувати кореневу систему киснем, що сприяє підвищенню імунітету рослини та робить її стійкою до уражень всілякими хворобами. Застосування борної кислоти у галузі рослинництва збільшує урожайність приблизно на 20-30 %.

Борна кислота впливає на процеси:

• розвитку точок росту;
• дозрівання квіткових бруньок та бутонів;
• становлення та розвиток зав'язей рослини та постачання поживних речовин до плоду;
• утворення фітогормонів;
• засвоєння кальцію.

Кислота борна порошок у рослинництві застосовується на різних етапах росту й розвитку культур.

1. Обробка насіння, яка передбачає поміщення насіння у борний розчин на 12-24 год, залежно від культури, яка обробляється. Для кабачків, огірків та капусти достатньо буде пів доби, а насіння моркви, буряка та помідорів краще залишити на 24 години. Метою обробки насіння борною кислотою є стимулювання росту та профілактика від хвороб, які можуть атакувати ще під час сходження.

2. Внесення в ґрунт борного розчину, яке здійснюється способом поливу рядів перед висадкою насіння рослини. У такий спосіб можна запобігти бородефіциту, який негативно позначається на здоров'ї рослини.

3. Позакоренева обробка проводиться не рідше ніж тричі (за увесь період росту).

4. Прикореневе обприскування доцільне при виявленні бородефіциту. Спочатку рослину обприскують простою водою, а тоді борним розчином. Найчастіше такий спосіб підживлення використовується для квітів. 

Тому, якщо хочете мати гарний урожай та мінімум клопотів з ним, запасайтеся борною кислотою, яка попередить появу багатьох хвороб та посилить імунітет рослини.

Кислота борна порошок перевіреної якості в наявності в інтернет-магазині "Система Оптимум", де Ви її можете придбати в необхідній кількості як оптом, так і в роздріб. Доставка здійснюється по всій території України будь-яким зручним для клієнта способом: "САТ", "Автолюкс", "Євро-Експрес", "Делівері", "Міст Експрес", "Ваш Час", "Нова Пошта", "Український Експрес", "Гюнсел", а також автотранспортом при тоннажних замовленнях.

Для уточнення будь-якої інформації просимо звертатися до менеджерів компанії. Для цього скористайтеся онлайн-формою зв'язку або номером телефону, що вказаний в контактах!