Застосування лимонної кислоти в побуті та її надзвичайні властивості!

Усім відомо, що лимонну кислоту широко використовують у харчовій промисловості. Проте не всім відомі надзвичайні властивості лимонної кислоти, яка може стати незамінним помічником у Вашому домі.

Ми звикли, що слово "кислота" позначає якусь небезпеку та потребує особливого обережного поводження. Та це не стосується лимонної кислоти, яка не чинить негативного впливу на людину та є абсолютно безпечною. Сьогодні поговоримо про неї як про відмінний чистячий засіб, що здатен очистити чи не всю техніку у Вашому домі.

Усі ми стикаємось із проблемою утворення накипу у чайнику, який рано чи пізно там з’являється. Відновити чайнику його першопочатковий вигляд допоможе лимонна кислота. Для цього потрібно всього лише наповнити чайник водою, засипати туди 30-40 грамів лимонної кислоти та прокип'ятити. Після цього прополощіть чайник простою водою та ще раз прокип'ятіть (уже без лимонної кислоти). Це потрібно для того, щоб усунути сліди накипу та можливі залишки кислоти.

Витрачаєте значні кошти на купівлю засобів для боротьби із накипом у пральній машині? Забудьте про це! Адже є не менш дієвий засіб, який можна купити за копійки, – лимонна кислота. Для чищення пральної машини потрібно у відділення для порошку засипати 100 грамів лимонної кислоти, увімкнути машинку в режимі прання з температурою 95 градусів. Після такої процедури машинка буде мов нова! Проводити таку процедуру рекомендується не частіше ніж 2 рази на рік.

Чи задумувались Ви про очищення праски від накипу всередині? Якщо Ви ще цього не робили, то саме час розпочати. Для цього знадобиться 25-30 грамів лимонної кислоти, яку потрібно розчинити у склянці води та залити у резервуар для води. Після цього налаштуйте праску на максимальну потужність та неодноразово натискайте на кнопку пуску пари. Повторіть процедуру із водою без вмісту лимонної кислоти, і Ваша праска буде ідеально чиста!

Всі знають про властивість срібла тьмяніти. Існує багато способів для його очищення, проте не всі вони однаково дієві. Якщо Вас цікавить дійсно дієвий спосіб, то спробуйте зробити це так: в 1 літр води додайте 30 г кислоти. Покладіть туди срібні вироби та прокип'ятіть їх. Після проведення процедури промийте срібло проточною водою, і вуаля – ваші вироби сяють ніби щойно придбані!

Застосування лимонної кислоти в побуті демонструє те, що вона також є надійним та ефективним засобом для раковин, емальованих ванн, кахельної плитки, кранів, змішувачів, шлангів для душу, унітазів тощо. 

Як бачимо, ми недооцінювали значення лимонної кислоти. Вона не лише широко використовується в харчовій промисловості, але й є незамінною помічницею для створення чистоти у Вашому домі!

Якщо Вам потрібна лимонна кислота за найкращою ціною в Україні, тоді завітайте до інтернет-магазину "Система Оптимум", де на Вас чекає багато вигідних пропозицій!